Novice‎ > ‎

Objavljamo rezultate iz Športnih iger zaposlenih v Kopru

objavljeno: 21. jun. 2021 01:57 avtor: Športna zveza Koper   [ posodobljeno 21. jun. 2021 03:22 ]

Regijska pisarna OKS-ZŠZ je letos prva organizirala že tradicionalne Športne igre zaposlenih. 19. junija 2021 se je na ŠRC Bofnifika in okoliških prizoriščih tekmovanj v sedmih športnih disciplinah se je udeležilo kar čez 300 zaposlenih iz podjetij južno primorske regije. Dogodek vsako leto beleži več zanimanja, kar kaže na zavedanje podjetij, da je zdrav, aktiven in vitalen zaposlen najboljši kader.

Podjetjem in posameznikom se zahvaljujemo za udeležbo. Utrinke iz dogodka objavljamo v fotogaleriji na TEJ POVEZAVI.

Regijskegi dogodek Olimpijskega komiteja Slovenije - Združenja športnih zvez sta podprla Fundacija za šport in Mestna občina Koper.

         

Rezultati po disciplihah so naslednji.

NOGOMET




Skupina A





TitusSlo. železnicePU Koper

Titus/2:11:2

Slo. železnice1:2/2:1

PU Koper2:11:2/







Skupina B





ERADinitUPR

ERA/6:11:3

Dinit1:6/1:3

UPR3:13:1/







Skupina C





Luka Koper 1Rex RegnumLuka Koper 2

Luka Koper 1/2:75:2

Rex Regnum7:2/4:0

Luka Koper 22:50:4/







Skupina D





AddecoAvto BemobilKTA

Addeco/0:42:5

Avto Bemobil4:0/1:3

KTA5:23:1/







polfinale:TitusUPR0:2


Rex RegnumKTA0:1

za 3. mesto:Rex RegnumTitus3:0

FINALE:KTAUPR3:1







1. mestoKTA



2. mestoUPR



3. mestoRex Regnum









ODBOJKA




Skupina A





OŠ HrvatiniUPR 2OŠ Dušana B.ŠD Partizan
OŠ Hrvatini/0:20:20:2
UPR 22:0/ni odigrano1:2
OŠ Dušana B.2:0ni odigrano/1:2
ŠD Partizan2:02:12:1/






Skupina B





UPR 1Luka KoperOŠ Antona U.DinitRVK
UPR 1/0:20:20:20:2
Luka Koper2:0/2:00:22:1
OŠ Antona U.2:00:2/0:2
0:2
Dinit2:02:02:0
/2:0
RVK2:01:22:00:2/






polfinale:Luka KoperŠD Partizan2:0


DinitUPR 22:0

za 3. mesto:ŠD PartizanUPR 20:2

FINALE:DinitLuka Kooper2:0







1. mestoDinit



2. mestoLuka Koper



3. mestoUPR 2









TENIS




ženske




1. mestoBonaca



2. mestoTesič



3. mestoMorgan









moški




1. mestoMedvešček



2. mestoLazović



3. mestoLešnik









KOŠARKA 3x3










polfinale:TitusRVK5:12


Luka Koper 1K. Krizmanič15:5

za 3. mestoTitusK. Krizmanič8:12

FINALELuka Koper 1RVK10:5







1. mestoLuka Koper 1



2. mestoRVK



3. mestoK. Krizmanič









PIKADO




za 3. mestoLuka Koper 1RVK3:1

FINALELuka Koper 3Luka Koper 43:1







1. mestoLuke Koper 3



2. mestoLuka Koper 4



3. mestoLuka Koper 1









ŠAH




1. mestoGamanza Services


2. mestoUniverza na Primorskem


3. mestoLuka Koper 1



4. mestoLuka Koper 2









ŠTAFETNI TEK










1. LUKA KOPER06:21:00



Jure Jambrošič01:15:00



Peter Babič01:19:00



Danijel Turk01:19:00



Darko Pivka01:06:00



Jure Jambrošič01:22:00









2. RVK07:12:00



Aleks Agapito01:09:00



Sandi Agapito01:14:00



Tina Vovk01:41:00



Tilen Filipčič01:09:00



Aleks Agapito01:59:00









3. DINIT07:39:00



Mirjam Pušnik01:39:00



Lucija Božič01:21:00



Monika Sutlovič01:42:00



Petra Štok01:31:00



Blaž Grgurovič01:26:00