Novice‎ > ‎

Vabljeni na Dneve odprtih vrat koprskih športnih društev

objavljeno: 3. okt. 2019 09:20 avtor: Športna zveza Koper   [ posodobljeno 10. okt. 2019 00:01 ]


Športna zveza Koper in 21 športnih društev iz Mestne občine Koper vas vabi na Dneve odprtih vrat. Spoznali boste različne športe in se seznanili z možnostmi vključitve v programe društev.

Vse promocijske aktivnosti so za udeležence BREZPLAČNE.


DRUŠTVO AKTIVNOST TERMIN LOKACIJA KONTAKT
Teniški klub Luka Koper Tenis za vse generacije od ponedeljka do petka: 18.00-19.00 Tenis center Bonifika tk.koper@siol.net
Kolesarsko društvo Raketa Kolesarska runda po Istri 29. september 2019 ob 9.00 Koper, pri taverni info@drustvo-raketa.com
Kite klub Koper Predstavitev kajtanha 15. september 2019 Center vodnih športov Žusterna vodisek.rajko@gmail.com
Karate klub Tora Karate ponedeljek in sreda 18.30 - 20.30 OŠ Anton Ukmar tora.karate@gmail.com


petek 19.00-20.00

AD Nova Aurora Koper Atletska šola za začetnike torek in četrtek 18.00-19.00 Atletski stadion Bonifika rado.gregoric@gmail.com


sreda 17.30-18.30
Društvo za razvoj plesne dejavnosti Elite Plesne vaje ponedeljek: 17.00-18.30 jazz, 20.00-21.15 odrasli-nadaljevalni PD Elite, dvorana Bonifika (vhod iz zadje strani,amfiteater) plesnodrustvoelite@gmail.com


torek 17.30-18.30 Hip hop - začetniki, 18.30-20.00 Hip hop nadaljevalni, 20.00-21.15 odrasli - začetniki


sreda 16.30-17.15 Sončki, 17.30-19.00 Jazz, 20.00-21.15 odrasli - nadaljevalni 2


četrtek 17.00-18.00 Hip hop - začetniki, 18.00-19.30 Hip hop nadaljevalni
Judo klub Koper Judo otroci torek 17.00-19.00, petek 17.30-19.00 Koper, Arena Bonifika, borilnica 5 tretje nadstropje jadranp@gmail.com

Inkluzivni judo ponedeljek 18,30 do 19,30, Četrtek 10,30 do 11,30
tomo.dadic@siol.net

Judo otroci Ponedeljek od 17,30 do 19,00 Telovadnica OŠ Gračišče prsajudo@gmail.com

Judo vrtec Sreda, 17,00 do 18,00 ure Koper, Arena Bonifika, Borilnica 5, tretje nadstropje janezohnjec@gmail.com
Kegljaški klub Adria Prikaz kegljanja - izvedba kegljanja posamezna udeleženca 25. septembra 2019 18.00-20.00 in 2. oktobra 2019 od 17.00-19.00 Kegljišče Arena Bonifika marinokrigo@gmailcom
NTK Škofije Namizni tenis za vse generacije vsak ponedeljek, torek in četrtek 19.00-21.00 Prostoro NTK Škofije, Spodnje Škofije 202 ntk.skofije@3-port.si
TKS Samurai Koper Tradicionalni karate vsak dan Cesta Marežanskega upora 4, Šalara, Koper samshoto@gmail.com
Judo klub Koper Judo ponedeljek in četrtek 19.30-21.00 Koper, Arena Bonifika. borilnica 5, tretje nadstropje maslo.sport@gmail.com
Judo klub 15. maj Marezige Dnevi odprtih vrat za judo šport Ponedeljek in četrtek: ml.dečki/ce - od 18 do 19 ure; st. dečki od 19,30 do 21 ure Arena Bonifika - borilnica 3 (vhod s ploščadi na hrbtni strani dvorane) iztok.babic@siol.net;
Kajak kanu klub Žusterna Predstavitev vadbe kajaka vsak dan 17.00-19.00 Center vodnih športov Žusterna kkk_zusterna@hotmail.com
Kickboxing klub Koper Kickboxing za otroke ponedeljki in srede 18.00-19.00 Dolinska 1iKp, klubska telovadnica kickbox.koper@gmail.com

Kickboxing - odrasli ponedeljek, sreda, petek 19.00-21.00


Kardio telovadba za odrasle torek in četrtek 19.00-20.00


Cross kick, telovadba za mlade torek in četrtek 20.00-21.00

Klub KRG Adria CICI vesela ritmika torek 16.00-17.00 Telovadnica Vanganel 38 club@krgadria.si

Čarobna ritmika ponedeljki in srede 16.00-18.00

Strečing za začetnice četrtek 16.00-17.00

Dance mix (hip hop, dancehall, haus za deklice 6-9 let) ponedeljek 18.00-19.00

Princeske plešejo torek 17.00-17.45

Mavrica z gimnastičnimi rekviziti za deklice 7-9 let sreda 18.00-19.00

Mavrica z gimnastičnimi rekviziti za deklice 5-6 let. četrtek 17.00-17.45
Medobčinsko društvo slepih in slabovidnih Koper Predstavitev Govorečega pikada 18. in 25. september ter 2. in 9. oktober 10.00-13.00 Repičeva 4, Koper info@mdsskp.si
Klub malega nogometa Bronx Škofije Predstavitev vadbe inpravil igre Futsal od 16.09.2019 do 15.10.2019 Športna dvorana Burja Škofije in zunanje igrišče za OŠ Škofije info@fcbronx.si
Rokometno društvo Koper Rd Koper - Dnevi odprtih vrat 24.9./14.45h - 16.00h, 25.9./14.45h - 17.15h, 1.10./14.45h - 16.00h, 2.10./14.45h - 17.15h, 8.10./14.45h - 16.00h, 9.10./14.45h - 17.15h Arena Bonifika nejc.poklar@rd-koper.si
Lokostrelski klub Ankaran Lokostrelstvo od ponedeljka do petka 17.00-19.00 septembra na Lokostrelskem strelišču v Dekanih, oktobra na balkonu telovadnice OŠ Dušana Bordona Koper irena.rosa@guest.arnes.si
Društvo za športno rekreacijo in telesno vzgojo Partizan Vodena rekreacija in odbojka ponedeljek 20.00-21.30, sreda 20.00-21.30 OŠ Hrvatini sdpartizan.koper@gmail.com


torek 21.00-22.30 in petek 19.30-21.30 OŠ Dušana Bordona Semedela Koper


četrtek 18.10-19.50 OŠ Šmarje


sreda 18.20-20.05 OŠ Vojka Šmuc Izola


ponedeljek 19.00-20.30 OŠ Livade Izola


sreda in četrtek 20.00-21.30 OŠ Dekani

Vodena vadba z meditacijo ponedeljek 20.30-22.00 OŠ Dušana Bordona Semedela Koper

Vodena šola klasičnega plesa torek in sreda 18.30-19.30 Dvorana Bonifika - amfiteater

Namizni tenis torek, petek in nedelja 18.00-21.00

Vodena vadba namiznega tenisa četrtek 18.00-20.00
Atletski klub Koper Atletika vsak delovnik od 18.00-20.00 Atletski stadion Koper
atletski.klub.koper@siol.net